GaRDoS Production
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

צרות בשורות[HE]

3 posters

Go down

צרות בשורות[HE] Empty צרות בשורות[HE]

Post by ErnestMarua Sat Jul 25, 2009 8:09 pm

המאמר לא הועתק מי שום אתר אלה סוכם מי "מקורות חוכמה" לפעמים גם השלטון זאת מפיה

צרות בשורות

שערורייה חדשה שמאיימת לפרוץ בארה"ב עלולה להביך את הנשיא אובאמה, ובמיוחד את סגנו ג'ו ביידן. אלמוני מנסה למכור בימים האחרונים סרטון שבו נראית לכאורה בתו של ביידן, אשלי בת ה-27, כשהיא מסניפה קוקאין.

נציגים של כלי תקשורת שצפו בחלקים של הקלטת מציינים כי האישה "דומה בבירור" לאשלי. בקטע בן דקה וחצי, מתוך 43 דקות בסך הכל, שבו צפו נציגי ה"ניו יורק פוסט" נראית אישה מסניפה חמש שורות של קוקואין.

לטענת אחד מעורכי דינו של האלמוני, המציג עצמו כ"חבר" של אשלי, האישה בסרט אף מדברץ על אביה, סגן נשיא ארה"ב ביידן.

נציגיו של ה"חבר" האנונימי סירבו לחשוף את זהותו עקב החשש שהוא יועמד לדין. הצלם ניסה באוגוסט שעבר למכור קלטת אחרת עם ביירן-אך ללא הצלחה. עכשיו הוא אינו מתקשה למצוא קונים אף עקבות המיתון זכה בנתיים רק להצעות של כ-250 אלף דולר מגופי התקשורת, בעוד דרישתו המקורית עמדה על 2 מיליון דולר.

אם ההאשמות יתבררו כנכונות, הן צפויות להנחית מכה לא פשוטה על בריין, שעסק רבות במהלך הקריירה שלו במלחמה בסמים. אשלי, בת הזקונים של סגן הנשיא, נעצרה בעבר ב-2002 אחרי הצעקה על שוטר, אך ההאשמות בוטלו. היא ואביה, ששוהה בצ'ילה, סירבו בינתיים להגיב.

צרות בשורות[HE] Ab300331019.th

Last edited by ErnestMarua on Sat Jul 25, 2009 9:25 pm; edited 1 time in total
ErnestMarua
ErnestMarua
GaRDoS/Co-Worker
GaRDoS/Co-Worker

Reputation Level : 6

Back to top Go down

צרות בשורות[HE] Empty Re: צרות בשורות[HE]

Post by Admin Sat Jul 25, 2009 9:12 pm

ErnestMarua wrote:האתר לא הועתק מי שום אתר אלה סוכם מי "מקורות חוכמה" לפעמים גם השלטון
חחחחחח!
האתר לא הועתק משום אתר??

זהו עכשיו אני רוצה להיות צלם, אני סוגר תחברה.

חח סתם
Admin
Admin
GaRDoS Administrator
GaRDoS Administrator

Reputation Level : 11

https://gardos.forumisrael.net

Back to top Go down

Post by ErnestMarua Sat Jul 25, 2009 9:30 pm

תיקנתי את הטעות ואני גם רוצה להעביר שכל המידע שאני או כל אחד מי חברי האתר, המנהלים ,עובדי החברה לא מעתיקים או משנים כתבות מדריכים או סקרים מי אתרים אחרים כל החידע פרסום וההבנה באה או מי סיכום מהראש או מקורות ידע שונים או מאותם אנשים אישית שאליהם אנחנו מדברים אז על תחשבו אחרת cheers
ErnestMarua
ErnestMarua
GaRDoS/Co-Worker
GaRDoS/Co-Worker

Reputation Level : 6

Back to top Go down

Post by replicahandbags12 Tue Oct 19, 2010 10:36 am

Why is there such a good post?I have never seen such an exquisite master piece even though I have been vertical and horizontal networks for many years.replica handbags

replicahandbags12
Member
Member

Reputation Level : 0

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Back to top