GaRDoS Production
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HE תאונת פגע וברח

2 posters

Go down

HE תאונת פגע וברח Empty HE תאונת פגע וברח

Post by Boldozar Sat Aug 08, 2009 11:44 pm

תאונת פגע וברח באשדוד: ילדה בת 8 נפצעה קשה אחר הצהרים מפגיעת מכונית בחוף לידו שבעיר. צוותי מגן דוד אדום פינו אותה כשהיא סובלת מחבלות בראשה לבית החולים "שיבא" שבתל-השומר.

חיפושים אחר הדורס, בין היתר באמצעות מסוק
צילום : רויטרס (ארכיון) נהג הרכב הפוגע נמלט מהמקום, והמשטרה הציבה מחסומים בניסיון לאתרו - בין היתר בסיוע מסוק.

מדובר בתאונת הפגע וברח השלישית ביממה האחרונה. בשתי תאונות נוספות, גם הן פגו וברח, נפצעו באורח קשה שני בני אדם נוספים.

במועדון באיזור בצרה נדרס צעיר בן 20 במהלך קטטה. הדורס, תושב הרצליה, גם הוא כבן 20, נמלט מהמקום אך נתפס זמן קצר לאחר מכן בצומת רעננה, על ידי שוטר שרדף אחריו. הצעיר נעצר והועבר לחקירה. מחר הוא יובא בפני שופט בבית משפט השלום בנתניה, לדיון בשאלת המשך מעצרו. במשטרה מקווים להביא להגשת כתב אישום מזורז נגד הנהג הדורס.

במשטרה ממתינים שהפצוע יתאושש, ואז יגבו ממנו עדות מסודרת באשר לנסיבות האירוע. "המקרה הזה יכול היה להסתיים לגמרי אחרת" אמרו היום במשטרת מרחב השרון "במזל הצעיר לא מת כתוצאה מפגיעת הרכב".
Boldozar
Boldozar
Mmo & Gaming Admin, Gunz & Fun Moderator
Mmo & Gaming Admin, Gunz & Fun Moderator

Reputation Level : 1

Back to top Go down

HE תאונת פגע וברח Empty Re: HE תאונת פגע וברח

Post by omerasher357 Sat Aug 08, 2009 11:54 pm

מסכנה אני מרחם עליה

תחלימי מהר ושימות בה........ הזה מה הוא מטומתם
אני במקומו הייתי כבר יורה בעצמי עם הייתי יודע על כזה דבר שדרסתי לא הייתי יכול לחיות על העובדה הזו

omerasher357
MapleStory Forum Mod'
MapleStory Forum Mod'

Reputation Level : 2

Back to top Go down

Back to top